Online Tercih Tanıtım

Online Tercih Tanıtım

Geleceğin seni bekliyor!

Bu olağan dışı süreçte yakınınızda değiliz ama yanınızdayız!
Online Tanıtım Günlerinde Meslekleri ve bölümleri yakından tanıyacak akademisyenlerle bir araya gelerek gelecek planlarını şekillendirme fırsatı bulacaksınız.

20 Temmuz Pazartesi Günü saat 16:00’ da başlayacak ve her gün farklı oturumlardan oluşacak tanıtım günlerinde hayalini kurduğun bölümlerin, oyunlar ve sürpriz içeriklerle dolu konferanslarına katılarak sen de geleceğine bir adım daha yaklaşabilirsin.

Online olarak düzenlenen etkinliklerle ilgili ayrıntılı bilgilere ve program akışına buradan ulaşabilirsin. Katılmak istediğin bölümlerin etkinlik linklerini kaydetmeyi unutma.

Tanıtım günleri sonunda yapılacak çekilişe katılmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz

Saat Fakülte Bölüm Akademisyen
16:00 Sağlık Bilimleri Link Beslenme ve Diyetetik Öğr.Gör.A Murat Günal
Dr.Öğr.Üyesi Burcu Ateş Özcan
Dr.Öğr.Üyesi Hande Öngün Yılmaz
Dr.Öğr.Üyesi Burcu Yeşilkaya
Dr.Öğr.Üyesi Aylin Seylam Küşümler
16:30 MYO Link Adalet Öğr.Gör.Mürüvvet Akar
17:00 Mühendislik Link Endüstri Mühendisliği Dr.Öğr.Üyesi Pelin Alcan
17:30 Eğitim Link İngilizce Öğretmenliği Prof.Dr.Aytaç Göğüş
Dr.Öğr.Üyesi Muharrem Köklü
18:00 İnsan ve Toplum Bilimleri Link Psikoloji Dr.Öğr.Üyesi Zeynep Hale Aksuna
18:30 Uygulamalı Bilimler Link Gastronomi Dr.Öğr.Üyesi İlkay Gök
Arş.Gör.Sevinç Yıldırım
19:00 MYO Link Harita ve Kadastro Öğr.Gör. Bayram Kılınç
Mimari Restorasyon
19.30 İşletme ve Yönetim Bilimleri Link Uluslararası Ticaret Dr.Öğr.Üyesi Ayşenur Topçuoğlu
16:00 Uygulamalı Bilimler Link Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Dr.Öğr.Üyesi Feridun Özçakır
16:30 Sanat Tasarım ve Mimarlık Link Mimarlık Prof.Dr.Emre Aysu
17:00 MYO Link Bilgisayar Programcılığı Dr.Öğr.Üyesi Ali Kılınç
Mobil Teknolojileri
17:30 Eğitim Link Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Dr.Öğr.Üyesi Aysemin Duran
Öğr.Gör.Engin Büyüköksüz
18:00 Tıp Link Temel Tıp Bilimleri Prof.Dr.Cengiz Bayçu
18:30 MYO Link Aşçılık Öğr.Gör.Cansu İzgi
19:00 Mühendislik Link Genetik ve Biyomühendislik Bölümü Dr.Öğr.Üyesi Elif Kubat Öktem
19:30 İşletme ve Yönetim Bilimleri Link İşletme Yönetimi Doç.Dr.Ezgi Yıldırım Saatçi
16:00 Uygulamalı Bilimler Link Spor Yöneticiliği Doç Dr.Lale Orta
16:30 Sanat Tasarım ve Mimarlık Link İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Doç.Dr.Güliz Muğan
Dr.Öğr.Gör.Sinan Savaş
17:00 MYO Link Mekatronik Öğr.Gör. Tarık Aslan
17:30 Eğitim Link Okul Öncesi Öğretmenliği Dr.Öğr.Üyesi Tuğba Korkmaz Öcalan
18:00 Sağlık Bilimleri Link Hemşirelik Prof.Dr.Birsen Yürügen
Doç.Dr.K.Derya Beydağ
18:30 Mühendislik Link Yazılım Mühendisliği Dr.Öğr.Üyesi Fusün Er
19:00 MYO Link Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Öğr.Gör.Semra Orak
Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (İngilizce)
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İngilizce)
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İ.Ö.)
Uçuş Harekat Yöneticiliği
19:30 Mühendislik Link İnşaat Mühendisliği Dr.Öğr.Üyesi Selim Dündar
16:00 Uygulamalı Bilimler Link Pilotaj Dr.Evren Özşahin
16:30 Sanat Tasarım ve Mimarlık Link Sinema-Tv Bölümü Dr.Öğr.Üyesi Murat Tırpan
17:00 MYO Link Elektrik Dr.Öğr.Üyesi Işılay Ulusoy
17:30 Eğitim Link Özel Eğitim Öğretmenliği Dr.Öğr.Üyesi Özlem Çelik
18:00 Sağlık Bilimleri Link Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Dr.Öğr.Üyesi Emine Atıcı
Öğr.Gör.Laçin Naz Taşçılar
18:30 Mühendislik Link Makine Mühendisliği Dr.Öğr.Üyesi Başar Özkan
19:00 SHMYO Link Shmyo Dr.Öğr.Üyesi Onur Yarar
19:30 MYO Link  İşletme Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Ekin Akdeniz
Spor Yönetimi
20:00 İnsan ve Toplum Bilimleri Link İngilizce Mütercim Tercümanlık Doç.Dr.Cemal Demircioğlu
Saat Fakülte Bölüm Akademisyen
16:00 Uygulamalı Bilimler Link Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Dr. Öğr. Üyesi Nezahat Hanzade Uralman
16:30 Mühendislik Link Elektrik-Elektronik Mühendisliği Dr. Öğr.Üyesi Didem Kıvanç Türeli
17:00 Sanat Tasarım ve Mimarlık Link Görsel İletişim Tasarımı Bölümü Dr.Öğr.Gör.Batu Bozoğlu
17:30 Sağlık Bilimleri Link Çocuk Gelişimi Prof.Dr.Servet Bal
Öğr.Gör.Gizem Türitoğlu
18:00 Mühendislik Link Bilgisayar Mühendisliği Dr.Öğr.Üyesi Fusün Er
18:30 İşletme ve Yönetim Bilimleri Link Uluslararası İlişkiler Doç.Dr.Umut Azak
19:00 Diş Hekimliği Link Diş Hekimliği Prof.Dr.Işıl Küçükay
19:30 Mühendislik Link Otomotiv Mühendisliği Dr.Öğr.Üyesi Başar Özkan
20:00 MYO Link Grafik Tasarım ÖĞR. Gör. İsmail Doğan
İç Mekan Tasarımı
Saat Fakülte Bölüm Akademisyen
16:00 MYO Link Uçak Teknolojisi Dr.Öğr.Üyesi Ümit Akın
16:30 MYO Link Makine Dr.Öğr.Üyesi Ümit Akın
17:00 İşletme ve Yönetim Bilimleri Link Lojistik Dr.Öğretim Üyesi Halim Yurdakul
17:30 MYO Link İnşaat Teknolojisi Öğr.Gör.Saadettin Bağdatlı
İnşaat Taknolojisi (İ.Ö.)
18:00 Mühendislik Link Mekatronik Mühendisliği Dr.Öğr.Üyesi Ömer Cihan Kıvanç
18:30 İşletme ve Yönetim Bilimleri Link Ekonomi ve Finans Prof.Dr.Fatma Çiğdem Çelik
19:00 MYO Link Dış Ticaret Öğr.Gör. Alper Çeltikçi
Dış Ticaret (İngilizce)
19:30 MYO Link İş Sağlığı ve Güvenliği Öğr.Gör. Selin Aslantaş
İş Sağlığı ve Güvenliği (U.E.)